Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych
BEST RAT KILLER PERFEKT PASTA 200G Nowość!

BEST RAT KILLER PERFEKT PASTA 200G

trutka na szczury i myszy

Więcej szczegółów

INN002878

Dostępne: 27

11,00 zł

Opis produktu:

Trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie pasty o właściwościach mumifikujących, przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych (szczurów i myszy) w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz – w bezpośrednim ich sąsiedztwie po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

 

Sposób użycia.

Wyłożyć preparat w porcjach, najlepiej w stacjach deratyzacyjnych (karmnikach) lub płytkich naczyniach, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych i suchych). Zwalczanie szczurów: porcja ok. 4 saszetki preparatu co 5-10 m. Zwalczanie myszy: porcja ok. 2 saszetki preparatu co 2-5 m. Spożytą trutkę należy systematycznie uzupełniać aż do całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po około 2 tygodniach od rozpoczęcia deratyzacji. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika. Zaleca się również wykładać okresowo trutkę w celu monitorowania jego pojawienia się, w szczególności wiosną i jesienią.

 

Dane techniczne.

Pozwolenie MZ nr 0338/03 na obrót produktem biobójczym. Substancja czynna: brodifacoum – 25mg w 1 kg preparatu (0,0025%). Preparat zawiera także dodatek niezwykle gorzkiej substancji – denatonium – zniechęcającej ludzi do spożycia.

Opakowanie – 200g.

Preparat gotowy do użycia.

Zobacz też