Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych

AGRECOL NAWÓZ UKORZENIAJĄCY - 250G

DO SADZONEK I NASION - super koncentrat na 250L

Więcej szczegółów

AZO000500

Dostępne: 7

8,50 zł

Opis produktu:

AGRECOL NAWÓZ UKORZENIAJĄCY DO SADZONEK I NASION - nowej generacji profesjonalny nawóz ukorzeniający, zawierający wszelkie składniki odżywcze niezbedne w procesach ukorzeniania roślin zarówno w sposobach rozmnażania wegetatywnego (odnóżki, sadzonki) jak i rozmnażania generatywnego (z wysiewanych nasion). Wysoka zawartość fosforu wpływa na intensyfikację rozwoju zawiązków korzeniowych oraz szybkie wykształcenie silnego systemu korzeniowego.

 

Stosowanie:

Stosować w ukorzenianiu odciętych lub oderwanych, nadających się do rozmnażania wegetatywnego odnóżek, wysadzaniu rozsad oraz przy wysiewie nasion.

  • sadzenie odnóżek - ukorzenianą część oderwanej lub odcietej od rosliny matecznej odnóżki umoczyć w wodzie. Na dno przygotowanego na sadzonkę dołka wsypać 0,5 łyżeczki nawozu (2,5g). Wsypany nawóz wymieszać lekko z glebą, przysypać ziemią i podlać wodą
  • wysadzanie rozsad - w zależnosci od wielkości roślin na dno dołka wsypać 0,5 - 1 łyżeczki nawozu (2,5 - 5g). Wsypany nawóz wymieszać z glebą, podlać dołek wodą i wysadzić roślinę.
  • wysiewanie nasion - przygotowane do wysiania rowki posypać nawozem w dawce 1-2 łyżeczki (5-10g) na 1mb i wysiać do nich nasiona. Wysiane nasiona przykryć ziemią i podlać wodą.

 

Waga: 250g

Zobacz też