Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych

AGRECOL UKORZENIACZ DO SADZONEK ZDREWNIAŁYCH - 90G

Stosowany podczas ukorzeniania sadzonek zdrewniałych i półzdrewniałych

Więcej szczegółów

INN001964

Ten produkt nie występuje już w magazynie – zamów go lub zapytaj: esklep@aura-centrumogrodnicze.pl, tel. 22 773 48 00

8,50 zł

Opis produktu:

AGRECOL UKORZENIACZ DO SADZONEK ZDREWNIAŁYCH I PÓŁZDREWNIAŁYCH - wieloskładnikowy, krystaliczny ukorzeniający nawóz do stosowania podczas ukorzeniania roślin o pędach półzdrewniałych i zdrewniałych. Wykorzystywany w procesach ukorzeniania wegetatywnego (z sadzonek, odnóżek, rozłogów, odrostów). Wysoka zawartość potasu w nawozie, odpowiednio dobrane mikroelementy oraz dodatek witaminy B wpływają korzystnie na wzrost i rozwój zawiązków korzeniowych. Regularne stosowanie w pierwszych etapach wzrostu roślin wzmacnia system korzeniowy, który jest odpowiedzialny za pobieranie wody i składników pokarmowych. Dobrze wykształcona bryła korzeniowa pozytywnie wpływa na zdrowotność roślin w kolejnych latach uprawy.

 

Sposób użycia:
SADZENIE ODNÓŻEK
Ukorzenianą część oderwanej lub odciętej od rośliny matecznej odnóżki umoczyć w wodzie a następnie w nawozie. Na dno przygotowanego na sadzonkę dołka wsypać 0,5 łyżeczki nawozu (ok. 2,5 g). Wsypany nawóz wymieszać lekko z glebą. Włożyć sadzonkę do dołka, przysypać ziemią i podlać wodą.


WYSADZANIE ROZSAD
W zależności od wielkości roślin, na dno dołka wsypać 0,5-1 łyżeczki nawozu (2,5-5 g). Wsypany nawóz wymieszać z glebą, wysadzić rośliny i podlać wodą.

 

Opakowanie 90g

Zobacz też