Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych

STEFANPLAST WISZĄCA DONICZKA RATANOWA Z SYSTEMEM NAWADNIAJĄCYM I HAKAMI BIAŁA

Średnica 29cm, Wysokość 14,5cm

Więcej szczegółów

DON002123

Dostępne: 13

34,50 zł

Opis produktu:

STEFANPLAST WISZĄCA DONICZKA RATANOWA Z SYSTEMEM NAWADNIAJĄCYM I HAKAMI -wyjątkowa, przepiękna i bardzo oryginalna doniczka wisząca wykonana z wysokiej jakości mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wzornictwo imitujące rattan,  kształt misy oraz piękne kolory nadają doniczce niesamowitej elegancji i sprawiają, że staje się ona niezwykle ozdobnym elementem nie tylko balkonów, tarasów czy ogrodów ale również mieszkań, biur.

 

Doniczka posiada system nawadniający zapewnijący optymalny poziom wody dla rośliny oraz ciągłość nawodnienia. Pięknie wkomponowana podstawka tworzy specjalny "otwór kieszonkę" pozwalający nie tylko na kontrolowanie nawodnienia ale również na podlewanie roślin do podstawki, co jest istotne w przypadku wielu gatunków roślin. 

 

W zestawie znajdują się metalowe, bardzo eleganckie i subtelne haki pozwalające na proste zamontowanie doniczki wiszącej. Dodatkowym atutem doniczki jest to, że może ona służyć nam na dwa sposoby: jako doniczka wisząca jak też stojąca - w każdej wersji będzie piękną, stylową dekoracją.

 

doniczka ratanowa wisząca z systemem nawadniającym i hakami

 Kolor: biały

Średnica: 29cm

Wysokość: 14,5cm

Pojemność: 6-7 L

Zobacz też