Poleć znajomemu Dodaj do ulubionychWYSYŁKA ZAKUPIONEGO TOWARU

Wysyłka produktów zakupionych w Sklepie Ogrodniczym AURA realizowana jest przez Kuriera, dzięki czemu towar dociera do Państwa szybko i bezpiecznie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest również bezpłatny odbiór zamówionych towarów w naszym stacjonarnym sklepie ogrodniczym:


Centrum Ogrodnicze AURA
UL. Trakt Brzeski 48A
05-070 Sulejówek

Przelew zwykły na numer konta: 42 8019 1010 2002 0500 3136 0001

 

 

Ceny wysyłki Firmą Kurierską według poszczególnych opcji:
(w zależności od wagi przesyłki oraz rodzaju płatności)


Sklep ogrodniczy AURA - Cennik Przesyłki Kurierskiej


 


Część produktów np. sadzonki drzewek, niektóre artykuły "dłużycowe" o wadze do 30kg podlegają przesyłce niestandardowej, której kwota również różni sie od tej standardowej

  • 30,00zł przy przedpłacie na konto
  • 36,00zł przy przesyłce niestandardowejza pobraniem


Dodatkowo sadzonki drzewek wysyłamy zależnie od warunków pogodowych, co podyktowane jest troską o drzewka.

W nielicznych przypadkach, gdy przesyłka gabarytowo będzie odbiegała od  przyjętych przez firmę kurierską standardów, koszt ten będzie się różnił od podanego niżej wzorca.  Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, prosimy o kontakt mailowy esklep@aura-centrumogrodnicze.pl lub telefoniczny 22 773 02 81


Termin wysyłki i dostawy


Zamówiony towar wysyłany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz od 9.00 do 16.00. Wyjątkiem jest wysyłka roślin, która wymaga szczególnych warunków. Ze względu na bezpieczeństwo roślin przesyłki z nimi są nadawane wyłącznie kurierem oraz w dniach od poniedziałku do środy (nie wysyłamy roślin w czwartek i piątek, aby uniknąć ewentualnego weekendowego przechowania ich w magazynie).

Termin dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy i płatności.


Łączny czas oczekiwania na odbiór przesyłki to czas realizacji zamówienia (do 5 dni roboczych od daty wpłynięcia pieniędzy na konto lub w przypadku opcji płatności przy odbiorze od daty złożenia zamówienia) oraz czas dostawy (zależny od wybranego dostawcy)