Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych

Centrum Ogrodnicze AURA mieszczące się w Sulejówku na granicy z Warszawą jest kolejnym rodzinnym przedsięwzięciem, zrodzonym na gruncie wieloletniego doświadczenia. W naszym Centrum Ogrodniczym oprócz bogatej oferty otrzymają Państwo fachową pomoc, poradę a takżezamówią Państwo usługi wykonawcze (zakładanie i pielęgnacja ogrodów oraz terenów zielonych).

Początki Centrum Ogrodniczego AURA sięgają roku 2000, kiedy właściciel wraz z żoną rozpoczęli budowę w Sulejówku przy

ul. Trakt Brzeski 48a. Przygotowanie terenu , plany, decyzje, budowa zajęły aż 7 lat. Po ciężkich przygotowaniach w maju 2007 nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum. Powierzchnia Centrum zajmuje 10 000 m² , na którą składa się budynek sklepowy  380m², plac handlowy i parking na 30 stanowisk oraz ogród pokazowy.

Odwiedzającym nasze Centrum Klientom chętnie doradzimy w doborze roślin, podłoża, nawozów oraz udzielimy porad w zakresie ich pielęgnacji, walki ze szkodnikami, chwastami czy chorobami kwiatów. Nasz personel jest ciągle szkolony w zakresie nawożenia i środków ochrony roślin. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom ciągle doskonalimy naszą wiedzę.

Od początku naszym najważniejszym celem jest najwyższa jakość, a dzięki niej – zaskarbienie sobie zadowolenia i zaufania Klientów. Wieloletnie tradycje ogrodnicze i zamiłowanie do roślin pomaga nam z pasją prowadzić naszą firmę. Naszą ambicją jest poszerzanie asortymentu o najbogatszy i najbardziej atrakcyjny z działu ogród.

Za swoja misję wyznaczyliśmy sobie stworzenie miejsca przyjaznego dla natury i człowieka. Nasza firma to pasja budowana codziennie przy pracy z roślinami oraz z ludźmi i dla ludzi.

Jeśli tak jak my, kochacie zieleń to trafiliście prawdopodobne do najlepszego Centrum Ogrodniczego.